קשה לחשוב על סכסוך כואב יותר מאשר מריבות בין יורשים, במיוחד אם מדובר בקרובי משפחה. הצוואה שהשאיר אחריו המנוח אמורה לפתור את השאלה מה לעשות עם עזבונו של הנפטר, אך לעתים מזומנות הדבר הופך למאבק משפטי בשל התנגדות לצו ירושה.
 
כדי להגיש התנגדות לצו ירושה יש לפנות לעורך דין שייצג אתכם בבית המשפט ויגיש בשמכם התנגדות. כדי שזו תתקבל עליכם להוכיח שקיימת צוואה מאוחרת לזו שנפתחה, שנפלו פגמים בצוואה, הוכחות לכך שבעל הצוואה התכוון למשהו אחר ורצונו האמיתי לא בא לכדי מימוש בצוואה, וכן במקרים בהם התברר שהופעל לחץ על כותב הצוואה.
 
אך קודם לכן מהו צו ירושה? זהו צו המתייחס לכל זכויותיהם של היורשים, המוזכרים בעיזבון ואופן חלוקתו ביניהם. כשמגישים בקשה לרישום צו ירושה כוללים במסגרתו, פרטים חשובים הקשורים לפטירתו של המנוח, כולל מועד ומיקום הפטירה, שמות היורשים וחלקו של כל אחד מהם בעיזבון. על פי חוק הירושה משנת 1965 (סעיף 72) ניתן לתקן או לבטל את צו הירושה. ניתן להגיש התנגדות לצו הירושה רק אם קיימות טענות כלשהן או עובדות שלא היו בפני בית המשפט או הרשם לענייני ירושה בעת ההחלטה על צו הירושה.
 
ביטול צו ירושה הינו הליך מורכב הדורש מבית המשפט התייחסות למספר נקודות מפתח לצורך קבלת ההחלטה. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין מנוסה, כמו ליאת שטיינברג, הבקיאה בתחום הירושות, דיני ירושה ללא צוואה וגם ביטולו של צו ירושה מכל סיבה שהיא. עו"ד שטיינברג תדע לבחון את המקרה לעומק ואת כל העובדות החדשות המעידות על הצורך בביטולו של הצו ופועל למען מימוש זכויותיו של הפונה אל מול הגופים השונים, ובעיקר אל מול בית המשפט.
 
כדי למנוע מצב של סכסוך מר בין אחים ואחיות שעד לפני רגע היו חברים טובים, ופתאום הם מתייחסים אחד לשנייה כאויבים מרים, ניתן לפנות אלינו במשרדי בדרכי, כדי להגיע להסכם בין יורשים. מדוע הסכם בין יורשים כל כך חשוב? חלוקת הרכוש תהיה הוגנת כלפי כולם. סכסוכים עולים כסף רב ואת העצבים הכרוכים בכך אי אפשר להעריך בכסף. עו"ד שטיינברג תסייע לכם להגיע להסכם לשביעות רצון כל הצדדים, והכי חשוב - תוכלו להישאר משפחה אוהבת ותומכת ללא משקעים אישיים גם בעתיד.

הסכם "שומר גוף"

הינו סימן מסחר רשום.

צור קשר: